Mesaj gönder
Ana sayfa

Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Sichuan Senpu Boru Co, Ltd(Sichuan Senpu ), merkez ofisi Deyang New&High-Teach'dedir.Sanayi bölgesi, 1998 yılında 2. Ulusal Kimyasal Yapı Malzemeleri Konferansı'nın kapanışından sonra kurulmuş bir anonim şirkettir.Yenilikçi plastik boru ve bağlantı ürünleri ve ilgili mühendislik, uygulama ve kurulum hizmetlerinin geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasında Çin'de pazar öncüsüdür.Ayrıca, ham ve yardımcı maddeler, mekanik ve elektrikli makineler, plastik ürünler ve diğerlerinin ithalat ve ihracatını yapma yetkisine sahiptir.

 

Senpu, kayıtlı sermayesi 100 milyon RMB'nin üzerinde ve toplam varlıkları yaklaşık 600 milyon RMB olan Çin'de saygın bir şirket olan Sichuan Jiannanchun Croup Co., Ltd. tarafından kontrol edilen bir hisseye sahiptir.Senpu şu anda Tianjin Senpu Co., Ltd. (Tianjin Kıyı Yeni Bölgesi'nde), Senpu Import & Export Trade Co., Ltd. ve Senpu Construction Engineering Co., Ltd. +m2, 30'dan fazla uluslararası ve yerli birinci sınıf boru üretim hattı ve 24 (set) bağlantı üretim hattı ile donatılmış 12 modern atölye ile yıllık toplam kapasite 120.000 tonun üzerinde.19 yıllık sıkı çalışma, yetiştirme ve büyüme sayesinde şirket, Ulusal Yeni Boru teknolojisinin Ticarileştirilmesi için Örnek Kuruluş, Ulusal En İyi Kalite Denetleyicisi, Ulusal yüksek ve yeni teknoloji kuruluşu, İl Kurumsal Teknoloji Merkezi, Sichuan Ünlü Markası, Sichuan Ünlü Ticari Markası, Çin Üst Markası ve Çin Saygın Markası.Senpu ayrıca mutlak avantajla, devletin plastik boru tedarikinde ilk on markadan birinin onurunu, Çin sünger şehir İnşaatının üstün katkı ödülünü, Çin plastik boru inşaatı drenaj alanı işletmelerini kıyaslama ve Çin'in on dürüstlük ihale kuruluşundan biri olma onurunu elde etti. sekizinci Çin plastik boru ihalesinde plastik boru endüstrisi 2016 yılında Değerlendirme ve tavsiye.

 

Yılların gelişimine rağmen, Senpu şimdi şunları sunuyor ve geniş bir portföy şunları içeriyor: su temini Polietilen (PE) boru, gaz Polietilen (PE) boru, gömülü Polietilen (PE) çift cidarlı oluklu boru, gömülü kanalizasyon çelik bant takviyeli Polietilen (PE) spiral olarak sarılmış koruge boru, soğuk ve sıcak polipropilen (PPR) boru, Polietilen (PE) tarımsal sulama borusu.Polietilen (PE) kablo kılıfı boru, kömür madeni kuyu dibi Polietilen (PE) boru, soğuk ve sıcak su Yüksek sıcaklığa dayanıklı polietilen (PER T) boru, sünger şehir serisi ürünler ve DN 20mm DN çap aralığında her türlü aksesuar bağlantı elemanı Ulusal standartlarda listelenen tüm özellikleri kapsayacak şekilde 1500 mm.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd (Sichuan Senpu ), merkez ofisi Deyang New&High-Teach'dedir.Sanayi bölgesi, 1998 yılında 2. Ulusal Kimyasal Yapı Malzemeleri Konferansı'nın kapanışından sonra kurulmuş bir anonim şirkettir.

Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Markalar : SENPU

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 250 million-300 million

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sertifikalar Çin Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sertifikalar Çin Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sertifikalar Çin Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sertifikalar Çin Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sertifikalar Çin Sichuan Senpu Pipe Co., Ltd. Sertifikalar